Шановні Абоненти!

З 24 лютого 2022 року в країні встановлено новий правовий режим у зв’язку з військовими діями, що передбачає введення певних обмежень та заборон але доступ до інтернету оператори телекомунікацій намагалися забезпечити Всім своїм абонентам не дивлячись на баланс рахунку.
Оскільки компанія працює в штатному режимі постійно, здійснює ремонтні роботи, в тому числі критичних пошкоджень та підключення до мережі нових абонентів, щомісячно здійснює значні витрати на утримання мережі, забезпечення функціонування всіх необхідних підрозділів для обслуговування магістралей та закупівлю необхідних матеріалів і обладнання, змушені Вас повідомити: абонентам з негативним балансом буде обмежено надання послуги з 15 березня 2022 року. Абоненти, що здійснюватимуть оплату згідно свого тарифного плану, отримуватимуть повний пакет послуг, що передбачений у ньому.
Тому, просимо Вас здійснювати оплату вчасно до першого числа місяця через он-лайн платформи або ж у офісі Вашого міста. Оплативши Ви також допомагаєте ЗСУ та територіальній обороні, частина коштів вноситься на їх підтримку! Дякуємо за розуміння! Бажаємо тільки гарних новин!

Розповісти друзям

Заявка на підключення

Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики