Компанія UAinet – надійний бізнес партнер.

Компанія UAinet – якість та комфорт.

Захищений вузол доступу до мережі інтернет

КСЗІ

З кожним днем незаконний доступ до інформації стає все більш розповсюдженим. Кібератаки набирають сили, а інформаційна безпека та захист даних стають все більш уразливими перед кіберзлочинними діями.

Захищений вузол доступу до мережі Інтернет (ЗВІД) пропонує надійний бар'єр між інформацією та потоками даних користувачів та потенційними загрозами. Цей бар'єр створюється за допомогою апаратно-програмних засобів на рівні доступу, а також за допомогою ядра ЗВІД. На кожному з цих рівнів працюють відповідні механізми захисту.

Захист даних став важливим питанням для бізнесу та державних органів. Сферу інформаційної безпеки почали активніше регулювати на законодавчому рівні. Особливо важливим стало впровадження Комплексної системи захисту інформації (КСЗІ).

Комплексна система захисту інформації (КСЗІ) представляє собою набір організаційних і технічних заходів, які спрямовані на забезпечення інформаційної безпеки. Основна мета КСЗІ - це недопущення витоку або несанкціонованого доступу до даних. В простих термінах, КСЗІ встановлює державні стандарти та вимоги до системи інформаційного захисту підприємства.

Для бізнесу застосування КСЗІ в процесі обміну інформацією має переважно рекомендований характер, та для державних органів це є обов'язковою вимогою (згідно рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10 липня 2017 року).

Висока безпека даних та належне обслуговування наших клієнтів завжди була пріоритетом UAINET. Завдяки успішному проходженню державної експертизи у сфері технічного захисту інформації, ми можемо гарантувати надійний захист вашої інформації в мережі Інтернет.

Оператор UAINET володіє Атестатом відповідності КСЗІ, що виданий Державною службою спеціалізованого зв'язку та захисту інформації України 22 липня 2021 року. Цей документ підтверджує, що сукупність заходів, які ми вживаємо для забезпечення інформаційного захисту нашої інфраструктури, відповідає вимогам, встановленим на державному рівні. Наші послуги можуть використовувати не тільки комерційні організації, але і державні установи та підприємства з високими вимогами до інформаційної безпеки.

Якщо ви є представником державних структур або державних органів та зацікавлені у використанні наших послуг з Комплексною системою захисту інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном (03352) 7-10-77 або напишіть на електронну адресу office@uainet.net.

UAINET прагне стати вашим надійним партнером в сфері інформаційної безпеки, надаючи вам безпечний та надійний доступ до мережі Інтернет. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам у вирішені поставлених цілей та забезпечать максимально професійне обслуговування.

Атестат відповідності.pdf

Наша послуга

Послуга передбачена для корпоративних клієнтів, банків, страхових компаній, телестудій, телеканалів, телефонних компаній, забудовників, представництв, державних установ. Наші послуги доступні в містах: Ковель, Любомль, Володимир, Рожище.

Будівництво волоконно-оптичних каналів передачі даних

Розробка технічного завдання (ТЗ). Отримання технічних умов (ТУ). Розробка проектної документації. Узгодження проектної документації. Прокладка ВОК. Монтаж ВОК. Виготовлення виконавчої документації.

Оренда волоконно-оптичних ліній зв’язку

Мінімальна вартість підключення організації. Висока надійність та захищеність каналу передачі. Повна легальність ліній зв’язку. Сервісне обслуговування оптоволоконного кабелю. Технічна підтримка. Можливість самостійної організації передачі даних, використовуючи власне обладнання, необхідні інтерфейси, обладнання для шифрування та захисту інформації. Можливість самостійного налагодження різноманітних сервісів, необхідних для ефективного управління бізнесом, на основі оптоволоконної мережі.

Канали передачі даних

Швидке піключення. Мінімальна вартість підключення. Заявлена швидкість. Висока надійність та захищеність передачі даних. Можливість самостійного налагодження різноманітних сервісів, необхідних для ефективного управління бізнесом. Технічна підтримка.

Оптоволоконний Інтернет

Найбільш надійний та економічно вигідний варіант підключення Вашого офісу до Інтернет. При такому підключенні швидкість доступу до мережі Інтрнет може складати до 10 Гбіт/с. Висока швидкість передачі інформації (передача даних та передача голосу). Можливість прокладання кабелю на великі відстані. Інформація, що передається, захищена від несанкціонованого доступу. Несприйнятливість до електромагнітних наведень. Висока довговічність.

З питань підключення бізнес-клієнтів звертайтеся:

connect@uainet.net

м.Ковель, вул.Косачів 8, 3-й поверх.

(03352) 7-10-77

Олександр, керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами

Заявка на підключення

Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики