UAinet — ЯКІСНИЙ І ЗРУЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-ЗВ'ЯЗОК

Спектр послуг дозволяє вирішити будь-яке телекомунікаційне завдання з урахуванням потреб бізнесу або побажань приватних осіб.

Технологічність

Підключаємо абонентів по власній волоконно-оптичній мережі. Використовуємо тільки найкраще обладнання від перевірених виробників.

Доступність

Функціонал особистого кабінету дозволить Вам дивитися в on-line режимі стан Вашого рахунку, змінювати тарифний план, замовляти додаткові послуги, а також багато чого іншого, і все це не виходячи з дому.

Зв'язок

Для здійснення замовлення Ви можете зателефонувати нам, залишити заявку або замовити зворотний зв'язок, і наші оператори обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.

ЮАІНЕТ — оператор зв'язку, спрямований на максимально якісні та зручні послуги.
Ми прагнемо впроваджувати інноваційні додаткові послуги, щоб Інтернет став ще комфортнішим для Вас, наших користувачів. Компанія почала свою історію з 2010 року. Ми є провідною телекомунікаційною компанією на ринку комплексних послуг зв’язку, об’єктивну необхідність у яких мають усі клієнти для забезпечення динамічного розвитку в комфортних умовах. З документами компанії можна ознайомитись на сторінці документи
НАША МІСІЯ

Піклуємося про репутацію нашої компанії й акцентуємо увагу на високих стандартах ведення бізнесу, системному підході до розвитку компанії й високому рівні професіоналізму наших співробітників. Примножуючи кращі традиції командної роботи, ми створюємо історію нашої компанії, якою будуть пишатися її співробітники. Ми віримо, що використання інноваційних технологій й орієнтація на якісний сервіс дозволять нам, створювати послуги, що задовольняють потреби людей, і передбачати їхні майбутні бажання!

Професійність

В компанії працюють сертифіковані фахівці з великим досвідом роботи. Професіоналізм наших співробітників підтримується регулярними тренінгами.

Нано-простір

Величезна кількість розважальних, художніх, документальних і мультиплікаційних фільмів, серіалів та музики.

Персональність

Ми завжди зможемо підібрати комфортний саме для Вас тарифний план. Регулярно проводимо різноманітні акції та даруємо подарунки.

Заявка на підключення

Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики