UAinet — ЯКІСНИЙ І ЗРУЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-ЗВ'ЯЗОК

Спектр послуг дозволяє вирішити будь-яке телекомунікаційне завдання з урахуванням потреб бізнесу або побажань приватних осіб.

Технологічність

Підключаємо абонентів по власній волоконно-оптичній мережі. Використовуємо тільки найкраще обладнання від перевірених виробників.

Доступність

Функціонал особистого кабінету дозволить Вам дивитися в on-line режимі стан Вашого рахунку, змінювати тарифний план, замовляти додаткові послуги, а також багато чого іншого, і все це не виходячи з дому.

Зв'язок

Для здійснення замовлення Ви можете зателефонувати нам, залишити заявку або замовити зворотний зв'язок, і наші оператори обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.

ЮАІНЕТ — оператор зв'язку, спрямований на максимально якісні та зручні послуги.
Ми прагнемо впроваджувати інноваційні додаткові послуги, щоб Інтернет став ще комфортнішим для Вас, наших користувачів. Компанія почала свою історію з 2010 року. Ми є провідною телекомунікаційною компанією на ринку комплексних послуг зв’язку, об’єктивну необхідність у яких мають усі клієнти для забезпечення динамічного розвитку в комфортних умовах. З документами компанії можна ознайомитись на сторінці документи
НАША МІСІЯ

Піклуємося про репутацію нашої компанії й акцентуємо увагу на високих стандартах ведення бізнесу, системному підході до розвитку компанії й високому рівні професіоналізму наших співробітників. Примножуючи кращі традиції командної роботи, ми створюємо історію нашої компанії, якою будуть пишатися її співробітники. Ми віримо, що використання інноваційних технологій й орієнтація на якісний сервіс дозволять нам, створювати послуги, що задовольняють потреби людей, і передбачати їхні майбутні бажання!

Професійність

В компанії працюють сертифіковані фахівці з великим досвідом роботи. Професіоналізм наших співробітників підтримується регулярними тренінгами.

Нано-простір

Величезна кількість розважальних, художніх, документальних і мультиплікаційних фільмів, серіалів та музики.

Персональність

Ми завжди зможемо підібрати комфортний саме для Вас тарифний план. Регулярно проводимо різноманітні акції та даруємо подарунки.

Виберіть місто покриття

Залиште Ваш номер,
ми зв'яжемось з Вами!

Ми використовуємо Cookie-файли для зберігання даних - це допоможе Вам у навігації. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.
Добре!