Програма лояльності «Мисливці за бонусами»

Шановні Абоненти пропонуємо Вашій увазі

Програму лояльності «Мисливці за бонусами» від ПП «ЮАІНЕТ».

Дана Програма дозволяє всім Абонентам ЮАІНЕТ заощаджувати кошти у вигляді оплати послуги доступу до мережі Інтернет за допомогою бонусів.

Програма є бонусною- накопичувальною!

Правила та умови участі в Програмі:

1. Загальні положення

1.1. Учасниками бонусної Програми (далі за текстом — Програма) стають Абоненти, котрі отримують послугу доступу до мережі Інтернет, яка надається ПП «ЮАІНЕТ»

1.2. Участь в Програмі безкоштовна та індивідуальна для кожного Абонента.

1.3. Організатор має право припинити чи призупинити Програму в будь-який час, повідомивши про це Учасників не пізніше, як за 30 календарних днів, шляхом розміщення відповідної інформації на сайті http://uainet.net/

2. Нарахування Бонусів

2.1. Бонуси можуть нараховуватись разово, щомісячно чи по кожній Акційній пропозиції окремо (додаткові бонуси).

2.2. Разове зарахування бонусів на особовий рахунок відбувається Оператором автоматично, в день старту Програми лояльності «Мисливці за бонусами», та нараховуються Учасникам, котрі користуються послугою доступу до мережі Інтернет понад 7 (сім) років.

“7 років разом”50 бонусів1 бонус = 1 гривні

2.3. Для щомісячного зарахування Бонусів, Учасникові потрібно вносити завчасно абонентську плату за надані послуги доступу до мережі Інтернет, згідно умов Договору, тобто методом авансового платежу, до першого числа місяця, за який планується оплата. Зарахування бонусів відбувається автоматично на наступний день після здійснення оплати.

Щомісячне зарахування за завчасну оплату послуг доступу до мережі Інтернет5 бонусів1 бонус = 1 гривні
*Існують обмеження по нарахуванню бонусів, більш детально в представників Провайдера

2.4. Учасники Програми можуть отримати додаткові Бонуси виконуючи умови запропонованих Організатором Акційних пропозицій. Зарахування додаткових бонусів відбувається на наступний день, за умови, що Учасник повідомить Організатора про те, що умови Акційної пропозиції було виконано.

Акційні пропозиціїКількість нарахованих бонусів (відбувається за кожну окрему пропозицію)Примітки
*Активність в соцмережах100 бонусів1 бонус = 1 гривні

*Активність в соцмережах – Абоненти, які активно «ставлять LIKE та repost» на наших сторінках в соцмережах: www.facebook.com/groups/236310149716694 (Найактивнішого учасника визначають редактори сторінок за підсумками року, що минув).

4. Використання Бонусів.

4.1. Активувати та контролювати свої Бонуси Учасники програми можуть лише у особистому кабінеті, за консультацією можна звернутись до Організатора Програми за адресою: м. Ковель, вулиця Косачів буд 8, чи за телефонами (03352) 71077, (073) 527 10 77 (вайбер/телеграм), (095) 527 10 77, (097) 697 05 85.

4.2. Максимальна кількість бонусів, яка може використовуватись Учасниками не повинна перевищувати 30 бонусів в місяць.

Розповісти друзям

Заявка на підключення

Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики