Ви запитували і ми знайшли!

Під час вимкнення світла, абоненти, що підключені оптоволоконним кабелем мають можливість отримувати інтернет. Оскільки особливість такого кабелю – є безперебійність роботи при відсутності живлення.
Питання лишається тоді:

А якже забезпечити роботу абонентського обладнання, яке живиться від звичайної електромережі Ваших осель?
Рішення знайдено!
Для забезпечення безперебійного живлення мережевого обладнання Ви, звичайно, можете використовувати альтернативні джерела енергії (дизельний/бензиновий генератор). В інакшому випадку можете придбати протестовані нами пристрої, що надають можливість Вам, отримувати послугу інтернет постійно, незалежно від наявності централізованого електроживлення.
Mini DC UPS з вбудованим АКБ (WGP для модему 10000 мА·год 9 В + 12 В + 5 В)
Великим плюсом такого пристрою є, що він здатен забезпечити резервне живлення абонентському обладнанню ( абонентський термінал ONU та wi-fi роутер) до 6 годин. Принцип роботи є простим: обладнання абонента підключеного до Mini DC UPS живиться від центральної електромережі зазвичай, під час вимкнення світла джерелом електроживлення стає Mini DC UPS, що забезпечить безперебійність послуги. Під час відновлення електропостачання до оселі, Mini DC UPS починає заряджатись не перериваючи роботи пристроїв, що увімкнені у нього.
Один такий Mini DC UPS забезпечить безперебійну роботу декільком пристроям одночасно!
Для підключення послуги звертайтесь до оператора або тисніть замовити на сторінці обладнання.

Розповісти друзям

Заявка на підключення

Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики