Tiger T2
500₴

Tiger T2 IPTV – це новинка на ринку цифрового ефірного Т2 телебачення від популярного брендового виробника Tiger. Т2 приймач Tiger T2 IPTV досить нова модель і вийшла на ринок в середині п’ятого місяця, як видно з назви моделі – Tiger T2 IPTV не просто цифровий ефірний Т2 приймач, приставка IPTV – говорить про те, що Tiger T2 IPTV мультимедійний пристрій сполучає в собі Т2 ресивер і невеликий мультимедійний програвач. Як всім вже відомо така комбінація функціональності не новинка, подібні моделі ести і у інших виробників, наприклад: U2C T2 Internet, Eurosky ES-15 і серія моделей World Vision T59, але в Tiger T2 IPTV є своя родзинка.

І так давайте розберемося, що ж являє Tiger T2 IPTV. Перше що варто відзначити, Tiger T2 IPTV виконаний в металевому корпусі, всі інші приймачі виконані в пластмасі. На передній панелі Tiger T2 IPTV дуже зручно розміщені елементи швидкої доступності: USB інтерфейс, чотирьох символьний цифровий екран відображає час в режимі простою і номер каналу при відтворенні, плюс кнопки управління Т2 ресивером, що теж дуже зручно якщо потрібно швидко переключити канал або вимкнути включити Т2 приймач не вдаючись до пошуків пульта дистанційного керування. Корпус Tiger T2 IPTV виконаний з металу і на задній панелі Т2 ресивера Tiger T2 IPTV знаходяться не зовсім звичайні для Т2 приймачів елементи, а саме другий порт USB і додаткове гніздо живлення 5 вольт 2 ампера для зовнішнього джерела живлення. Варто відразу звернути увагу на наявність в Tiger T2 IPTV відразу двох USB портів, це рішення дуже незвичайне і дуже корисне і зручне, це дозволяє одночасно використовувати зовнішній USB накопичувач для запису і відтворення мультимедійного контенту, плюс мати постійний доступ до мережі інтернет за коштами зовнішнього USB WI-FI адаптера (в комплект не входить, купити WI-FI адаптер можна у нас в магазині) підключається в USB порт Tiger T2 IPTV і з’єднується з домашньою WI-FI мережею. Інші елементи задньої панелі Tiger T2 IPTV цілком звичні: антенний вхід, антенний вихід, цифровий аудіо / відео вихід HDMI (кабель HDMI в комплект не входить, купити кабель HDMI можна окремо в нашому магазині), аналоговий аудіо / відео інтерфейс 3-RCA (кабель 3-RCA на 3-RCA поставляється в комплекті з Tiger T2 IPTV). Т2 приставка Tiger T2 IPTV може підключатися до будь-якої моделі телевізора, як до сучасних моделей використовуючи вихід HDMI дозволяє отримати цифрову картинку в дозволі 1080, так і до старих кінескопним моделям використовуючи інтерфейс 3-RCA.

Розглядаючи мультимедійні функції Tiger T2 IPTV, вони включають в себе підтримку роботи з потоковим відео IPTV, включена підтримка популярного відео сервісу YouTube і найголовніше, чого немає у конкурентів, Tiger T2 IPTV підтримує відтворення формату багатоканального звуку AC3 Dolby Digital. Підтримка AC3 виводить Т2 приймач Tiger T2 IPTV в лідери, а ціна Tiger T2 IPTV дозволяє купити Tiger T2 IPTV дуже вигідно з огляду на все вище викладені плюси даної Т2 моделі Tiger T2 IPTV.

На останніх версіях прошивок Т2 ресивери Tiger T2 IPTV і Tiger T2 IPTV MINI підтримують роботу з перехідники SI USB – LAN (RTL8152B), що дозволяє підключити Т2 приймач звичайним мережевим кабелем до роутера і не використовувати WI-FI адаптер !!!

Розповісти друзям

Заявка на підключення

Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики