Чому оптоволоконний інтернет за технологією PON є майбутнім, а підключення Ethernet – минулим

У світі технологій стало звичним, що рано чи пізно ми змінюємо одну технологію на іншу, оновлюємо свої гаджети, щоб отримувати нові функції та можливості. Те саме стосується інтернет-з’єднання: з мідного Ethernet ми переходимо на оптоволоконний інтернет PON, який має низку переваг:

Швидкість передачі даних. Оптоволокно дозволяє передавати дані зі швидкістю до 1 Гбіт/сек, що є великою перевагою порівняно з Ethernet-з’єднанням. Це дозволяє користувачам отримувати доступ до великих обсягів інформації, відео, фільмів та музики за кілька секунд;

Надійність. Оптоволокно більш надійне порівняно з мідним кабелем, оскільки кабель повністю діелектричний (не містить металів), не пропускає електричний струм, тому обладнання абонента буде захищене від гроз та статичної напруги. Особлива будова оптоволокна, забезпечує збереження сигналу в найекстремальніших умовах;

Більше покриття. Оптоволокно може передавати сигнал на великі відстані без зниження швидкості та якості сигналу. Це означає, що ми можемо забезпечити більше покриття своїм клієнтам та давати їм доступ до інтернет-з’єднання в будь-якому куточку міста або села;

Менше затримок. Оптоволокно дозволяє передавати дані з меншими затримками порівняно з мідним Ethernet-з’єднанням. Це особливо важливо для онлайн-ігор, стрімінгу та інших додатків, які потребують миттєвого відгуку.

Звісно, підключення інтернету за новою технологією відкриває нові та більші можливості для користувачів послуги: значно більша швидкість інтернет-з’єднання, широкий вибір додаткового обладнання для налаштування Wi-FI мереж.

Монтаж та налаштування обладнання. Клієнти, які переходять на оптоволоконне з’єднання, можуть скористатися послугою монтажу та налаштування обладнання.

Наша висококваліфікована технічна підтримка надасть повну інформацію, щодо будь-яких технічних питань, що можуть виникнути!

Гнучка тарифна система. Підключившись до UAinet абонент може обрати серед тарифних планів той, який найкраще відповідає його потребам.

За останніми даними вже 2/3 абонентів перейшли на оптоволоконне з’єднання, що свідчить про те, що користувачі все більше віддають перевагу новій технології. Переходьте і  Ви!

Розповісти друзям

Заявка на підключення

Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики