Без назви-1 (2)

Uainet: Надійний та Захищений
Інтернет-Доступ для Державних
Органів та Компаній

Захищений вузол доступу до мережі інтернет

З кожним днем незаконний доступ до інформації стає все більш розповсюдженим. Кібератаки набирають сили,
а інформаційна безпека та захист даних стають все більш уразливими перед кіберзлочинними діями

КСЗІ

ЗАХИЩЕНИЙ ВУЗОЛ ДОСТУПУ ДО МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ (ЗВІД) ПРОПОНУЄ НАДІЙНИЙ БАР'ЄР МІЖ ІНФОРМАЦІЄЮ ТА ПОТОКАМИ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ ТА ПОТЕНЦІЙНИМИ ЗАГРОЗАМИ. ЦЕЙ БАР'ЄР СТВОРЮЄТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ АПАРАТНО-ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ НА РІВНІ ДОСТУПУ, А ТАКОЖ ЗА ДОПОМОГОЮ ЯДРА ЗВІД. НА КОЖНОМУ З ЦИХ РІВНІВ ПРАЦЮЮТЬ ВІДПОВІДНІ МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ.

ЗАХИСТ ДАНИХ СТАВ ВАЖЛИВИМ ПИТАННЯМ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ. СФЕРУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ПОЧАЛИ АКТИВНІШЕ РЕГУЛЮВАТИ НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ. ОСОБЛИВО ВАЖЛИВИМ СТАЛО ВПРОВАДЖЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ (КСЗІ).

КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ (КСЗІ) ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ НАБІР ОРГАНІЗАЦІЙНИХ І ТЕХНІЧНИХ ЗАХОДІВ, ЯКІ СПРЯМОВАНІ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ. ОСНОВНА МЕТА КСЗІ - ЦЕ НЕДОПУЩЕННЯ ВИТОКУ АБО НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ДО ДАНИХ. В ПРОСТИХ ТЕРМІНАХ, КСЗІ ВСТАНОВЛЮЄ ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ ТА ВИМОГИ ДО СИСТЕМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМСТВА.

ДЛЯ БІЗНЕСУ ЗАСТОСУВАННЯ КСЗІ В ПРОЦЕСІ ОБМІНУ ІНФОРМАЦІЄЮ МАЄ ПЕРЕВАЖНО РЕКОМЕНДОВАНИЙ ХАРАКТЕР, ТА ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ЦЕ Є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ ВИМОГОЮ (ЗГІДНО РІШЕННЯ РАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ ВІД 10 ЛИПНЯ 2017 РОКУ).

Висока безпека даних та належне обслуговування наших клієнтів завжди була пріоритетом UAINET. Завдяки успішному проходженню державної експертизи у сфері технічного захисту інформації, ми можемо гарантувати надійний захист вашої інформації в мережі Інтернет.

Оператор UAINET володіє Атестатом відповідності КСЗІ, що виданий Державною службою спеціалізованого зв’язку та захисту інформації України 22 липня 2021 року. Цей документ підтверджує, що сукупність заходів, які ми вживаємо для забезпечення інформаційного захисту нашої інфраструктури, відповідає вимогам, встановленим на державному рівні. Наші послуги можуть використовувати не тільки комерційні організації, але і державні установи та підприємства з високими вимогами до інформаційної безпеки.

Якщо ви є представником державних структур або державних органів та зацікавлені у використанні наших послуг з Комплексною системою захисту інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном (03352) 7-10-77 або напишіть на електронну адресу office@uainet.net.

UAINET прагне стати вашим надійним партнером в сфері інформаційної безпеки, надаючи вам безпечний та надійний доступ до мережі Інтернет. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам у вирішені поставлених цілей та забезпечать максимально професійне обслуговування.

Атестат відповідності.pdf

Заявка на підключення

Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики