Спеціаліст call- center, менеджер абонентського відділу

Компанія UAinet – провайдер міста, про якого знає кожен! Ми зробили своє їм’я наполегливою працею, залучили найкращих спеціалістів. Ми успішно конкуруємо з найбільшими провайдерами України та постійно вдосконалюємось і активно розвиваємось! Сьогодні ми запрошуємо молодих та активних людей стати частиною нашої команди!
Досить їздити по заробітках!
Ви точно вмієте та можете більше!
Почніть працювати на своє успішне майбутнє зараз, разом з нами!
Ви точно нам потрібні, якщо маєте досвід роботи в call – center, володієте різними техніками холодних дзвінків, грамотно та чітко поставленою вимовою.
Ми надамо все, що вам потрібно для комфортної роботи: висока заробітна плата, сучасний офіс, відпустки, цікаві корпоративні вечірки та поїздки, безкоштовний інтернет для співробітників та багато іншого.
Якщо ви молода, стресостійка, амбітна, впевнена в собі людина, любите працювати на результат і швидко вчитесь новому – не гайте часу, відправляйте своє резюме на svitlana.cmuh@uainet.net або за адресою Ковель, вул.Косачів 8 (третій поверх).

Виберіть місто покриття

Заявка на підключення


Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики

Ми використовуємо Cookie-файли для зберігання даних - це допоможе Вам у навігації. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.
Добре!